מיזם מלגות משותף: שיתוף פעולה בין ארגון המורים לבין המכללה למינהל

מס צפיות:  1021
תאריך: 27/06/2016

בוריס מנור

מנהל המחלקה למו"פ – מחקר ופיתוח / קרן ידע

בשורה לחברי ארגון המורים!


מיזם מלגות משותף:

שיתוף פעולה בין קרן ידע של ארגון המורים לבין המכללה למינהל - המסלול האקדמי

במסגרת פעולותיה של המחלקה לקרן ידע בארגון המורים בבתיה"ס העל יסודיים, להעלאת רמת ההשכלה והדרגה האקדמית של המורים, ממשיכה המחלקה ליזום פרויקטים שבמסגרתם היא מעניקה מלגות בשיתוף פעולה עם המוסדות להשכלה גבוהה.

לאור ההצלחה בשנה החולפת הוארך הסכם מלגות בין קרן ידע של ארגון המורים לבין בית הספר למינהל עסקים במכללה למינהל, ללימודי תואר שני [M.B.A.] בהתמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית לצד מיומנויות בניהול כיתה ובית ספר.

התוכנית היא היחידה בישראל המעניקה תואר שני במינהל עסקים בשנה קלנדרית אחת המותאמת למורים, צוותי ניהול ואנשי החינוך בישראל.

על פי ההסכם, מורה הזכאי למלגה בסך 5,000 ₪ מטעם קרן ידע של ארגון המורים, בשנה"ל תשע"ז, יהיה זכאי למלגה נוספת בסך 4,000 ₪ מטעם המכללה.

בית הספר למינהל עסקים מציע חוויית לימוד ייחודית, עדכנית ומתקדמת, סביבות לימוד מתוקשבות, מרכזי יזמות וחדשנות, אחריות תאגידית ועסקים חברתיים ושילוב של ידע ומיומנויות עם חיבור לשטח.

קורסי ההתמחות כוללים תכנים ייעודיים המתמקדים בלמידה משמעותית, הערכה חלופית, חדשנות ועתידנות פדגוגית, מיומנויות בניהול וארגון חינוכי, מנהיגות וזהות חינוכית ויישום פסיכולוגיה חיובית בחינוך.

הלימודים יתקיימו ביום רביעי בקמפוס המכללה בראשון-לציון.

הנכם מוזמנים למפגש היכרות ביום ב' 18.7.16 בשעה 16:00

לפרטים והרשמה ניתן לפנות אל חנה שרעבי

טל': 03-9634051 מייל: hannash@hdq.colman.ac.il

ארגון המורים העל יסודיים
עבור לתוכן העמוד