בנות הכדורשת של ארגון המורים הבטיחו אליפות נוספת אחרי ניצחון בליגה למקומות עבודה

מס צפיות:  1510
תאריך: 29/05/2016

ליגה למקומות עבודה - ארגון המורים איזור חיפה והצפון

משחק הכדורשת הפך לפופולרי ביותר בקרב נשים בזכות מאפייניו הידידותיים המאפשרים לכל אישה בכל גיל ובכל כושר גופני באופן פשוט יחסית ללמוד את המשחק ולהצליח בו. בשביל לשחק נדרשות מיומנויות בסיסיות של תפיסה וזריקה. אופי המשחק קבוצתי והחלק החברתי והקבוצתי הוא מרכיב חשוב ובלתי נפרד מההנאה מספורט זה.

יותר ויותר מורים עוסקים בפעילות גופנית כזו או אחרת. אלברט איינשטיין אמר: "הדרך הנכונה לחנך בני אדם היא להיות להם לדוגמא" ואכן, כפי שאנו פועלים בבתי הספר מידי יום, המטרה שלנו היא להעניק לתלמידים דוגמא אישית והשראה לעסוק בפעילות גופנית. 

ארגון המורים הינה קבוצה המשחקת בליגה למקומות עבודה זו השנה השניה. בשנה שעברה קטפה את המקום הראשון בליגה ובגביע ה"מחוזיאדה "ובעונה הנוכחית הבטיחה שוב את המקום הראשון לאחר ניצחון דרמטי נגד "עריית חיפה". בקבוצה משתתפות מורות מאזור הצפון אשר הספורט אצלן הוא דרך חיים.

האימונים השבועיים והמשחקים הפכו גם למפגשים חברתיים אשר אינם מסתיימים אך ורק באימון ובמשחק. הקבוצה הפכה מיד גם לקבוצה חברתית, המחברת את השחקניות לא רק במגרש אלא גם בחיים הפרטיים. המשפחות והילדים חוברו והפכו להיות חלק בלתי נפרד מרוח ומהווי הקבוצה. 

הבנות נפגשות לפני ואחרי האימונים והפכו להיות משפחה של ממש, יש שיאמרו שמשחק הכדורשת הפך להיות ״המילואים של הבנות״.

החוויות שחוות השחקניות במשחקים ובמיוחד בניצחונות הן חוויות שלא יתוארו במילים...

את רעיון הקמת הקבוצה יזמה כרמית אסולין, מורה לחינוך גופני מתיכון קריית חיים. היא פנתה לארגון המורים וקיבלה את ברכת הדרך והשתתפה בהקמת הקבוצה יחד עם מר אהרון קנר נציג ארגון המורים ורכז תרבות פנאי ונופש בצפון.

יתר חברות הקבוצה הם: דורית אייזיק (אורט קרית טבעון), נאוה ברוש וחנה בן חמו (רוגוזין קריית אתא), אתי מונצ'ר (אורט קרית ביאליק) אילנית אזרואל, ענת הלפרין, מיכל טוביה ונורית שניידר (חוגים חיפה), שולמית עציוני (כפר גלים), רונית בסון (קרית רבין בקרית ים), הילה דנינו (טכני חיל האוויר), יעל ליבנה (חוף כרמל), איילת חן (עצמאי ) ואירית ויונטה (טורו דרסקי (עכו).

 

בתמונה מימין לשמאל שורה עליונה, המאמן יהודה מגן, נאוה ברוש, יעל לבנה, אתי מונצר, הילה דנינו, רונית בסון, אירית ויונטה, מיכל טוביה, נורית שניידר, דורית אייזק. שורה תחתונה, חנה בן חמו, כרמית אסולין, אילנית אזרואל, איילת חן , ענת הלפרין. חסרה בתמונה שולמית עציוני.

 

ארגון המורים העל יסודיים
עבור לתוכן העמוד