מיזם מלגות משותף: בין קרן ידע של ארגון המורים לבין המכללה האקדמית לישראל ברמת-גן

מס צפיות:  1567
תאריך: 24/06/2015

מאת בוריס מנור מנהל מחקר ופיתוח / קרן-ידע

בשורה ליועצים חינוכיים - חברי ארגון המורים!
מיזם מלגות משותף: בין קרן ידע של ארגון המורים לבין המכללה האקדמית לישראל ברמת-גן.

המחלקה לקרן ידע בארגון המורים בבתיה"ס העל יסודיים, במסגרת פעולותיה להעלאת רמת ההשכלה והדרגה האקדמית של המורים, ממשיכה ליזום פרויקטים שבמסגרתם היא מעניקה מלגות בשיתוף פעולה עם המוסדות להשכלה גבוהה.

בעקבות צרכים העולים משדה החינוך, ובהתבססות על המחקר והעיון בתחום עבודת היועצים עם ילדים שיש להם לקויות למידה ו/או הפרעות קשב, מציעה המכללה האקדמית לישראל תכנית לימודי תעודה.

בחודש האחרון נחתם הסכם מלגות בין קרן ידע של ארגון המורים לבין החוג ליעוץ חינוכי במכללה האקדמית לישראל ברמת-גן, ללומדים ליקויי למידה, תכנית לימודי תעודה התכנית נבנתה לבעלי תואר שני בייעוץ חינוכי.

על פי ההסכם, מורה הזכאי למלגה בסך 2,500 ₪ מטעם קרן ידע של ארגון המורים, ויתקבל ללימודי התכנית בחוג ייעוץ חינוכי במכללה בשנה"ל תשע"ו, יהיה זכאי למלגה נוספת בסך 2,500 ₪ מטעם המכללה.

התכנית נבנתה עבור בעלי תואר שני בייעוץ חינוכי מתוך ראיית החשיבות של האבחון והטיפול הנכונים בתלמידים עם ליקויי למידה בתוך המערכת החינוכית ובקהילה והיא מהווה נדבך נוסף של התמחות והתעדכנות, ונועדה לתת ליועצים שכבר עובדים במערכת החינוך ידע מעודכן והכלים הדרושים לתפקוד ייעוצי הולם.

לקבלת מידע נוסף חייגו 2455*

בברכת דרך צלחה לכולנו!

ארגון המורים העל יסודיים
עבור לתוכן העמוד