רכזי השתלמויות ארצית

 

מנהלי פיתוח מקצועי

 

 

אזור השתלמויות 

 

מועדי הייעוץ 

 

יצירת קשר

 

פקידת המחלקה

 

הערות 

שוש וינטר

ת"א, ראשל"צ, כפר סבא, נתניה ויבנה 

ימי א,ב',ד',ה'

 

09:00-17:00

 

טלפון 03-7106739

פקס:

153-3-7106739

מייל:

Shoshw@igm.org.il

סופי אזולאי

טלפון: 

 03-7106785

מייל:

Sofia@igm.org.il

 

בתאום מראש 

גבי הורנונג

חיפה, חדרה, בנימינה, זכרון יעקב, קריות , נהריה, כרמיאל, עפולה והאזור 

ימי ב',ג',ד',ה,

 

09:00-17:00  

טלפון:

04-8141006 

פקס:

04-8554114

מייל:

Gabih@igm.org.il

אורטל דן

טלפון:

04-8141007

פקס:

04-8554114

מייל:

Ortald@igm.org.il

בתאום מראש 

אלי משה 

ירושלים, מודיעין, רעות ומכבים 

ימי א',ג',ד',ה'

08:00-14:00

יום ב' 10:00 -17:00  

  מודיעין יום יום ד' 10:00- 13:00

טלפון:

02-6222464  

פקס:

153-26222464

מייל:

Elim@igm.org.il

איילה אמסלם

טלפון:

02-6222464

מייל:

Ayalaa@igm.org.il

בתאום מראש 

מגי שלו 

באר-שבע, אשדוד 

 

ימי א',ב',ג',ד'

 

08:30-16:00 

טלפון:

08-6252772

פקס:

153-8-6252772 

מייל:

Maggys@igm.org.il

 

רינת ברקאי

טלפון:

08 6262773

מייל:

Rinatb@igm.org.il

בתאום מראש 

 חיים רוטרו

 

 

 

 

 

  רכז השתלמויות  לבעלי תפקידים

 

 

 

 

ימי ,ג',ד',ה' 

 

08:30-16:30

 

בלבד 

טלפון:  

054-7707738

מייל:

Haimr@igm.org.il 

 

 בתאום מראש

 

 

 

 

 

 

 

יעקב אופק - יו"ר המח' להשתלמויות
טלפון מרכזיה 03-7106777

 
ארגון המורים העל יסודיים
עבור לתוכן העמוד